Wszyscy mają Mambe! Mam i Ja!!!! :]

Nobla temu, kto zlikwiduje wszelkie kolejki w urzędach, bankach i innych instytucjach (np Aster – chociaż tu kolejki mają swoją smaczną stronę – pyszne cukierki w papierkach firmowych Astera ;))). Normalnie się nie da. Stać w banku ponad godzinę w kolejkach! Nie do pomyślenia! 3 okienka, 3 kolejki, jedna dłuższa od drugiej, brak klimatyzacji. Jedynym plusem miła obsługa ;) O jaki bank chodzi? Oczywiście PKO BP :D To ten najukochańszy (czytaj – z największej liczby klientów zciąga kase!) Jak ja się cieszę, że nie mam tam konta i rzadko tam bywam. Wole swój bank, którego nie ma ;)

Kupiłem sobie bluzkę:P O dziwnym kolorze, jeszcze ze 2 lata temu nigdy bym czegoś takiego nie założył (chodzi o kolor). Bluzka z krótkim rękawem, cienka, fajna (mam nadzieję) na lato, i z kapturem :P Trochę nietypowa, ale nie chcę mieć bluzeczki w paski ani innej, w której chodzi pół miasta. Średnia przyjemność jak dla mnie ;) No… to tylko pozostaje mieć nadzieję, że będę w niej chodził… ;)

Hmm… to jeszcz powiem, że jak wracałem kupiłem sobie Mambe cytrynową i soczek pomarańcza brazylijska, który mi się właśnie przed chwilą skończył :(

A teraz będę myślał, jak podbić świat…

fou